BEYLİKDÜZÜ´NDEN TÜM İSTANBUL´A

Asila Eğitim ve Danışmanlık Merkezi "Uzman Psikolog", "Klinik Psikolog", "Psikolojik Danışman", "Aile Danışmanı", "Çocuk Gelişim Uzmanı", "Özel Eğitim Uzmanı", "Okul Öncesi Öğretmenlerinden" oluşan kadrosu ile 1992’den beri hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana Beylikdüzü ve çevre bölgelerinde Çocuk Danışmanlığı, Ergen Danışmanlığı, Yetişkin Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı ve Kurumsal Danışmanlık alanlarında hizmet veren Asila Eğitim ve Danışmanlık Merkezi hizmet bölgesini genişletip Bahçeşehir, Büyükçekmece, Başakşehir, Avcılar, Küçükçekmece, Silivri, Beykent ve Çatalca ilçe ve semtlerini de kapsayacak şekilde çalışmalarına devam etmiş ve şu an tüm İstanbul da Psikolog ve Psikolojik Danışmanlık üzerine hizmetlerine devam etmektedir.

asila eğitim ve danışmanlık merkezi

HİZMET ALANLARIMIZ

hizmet alanlarımız

Deneyimli uzmanlarımız çocuklarda dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü, korku, kaygı, okul korkusu, davranış ve alışkanlık bozuklukları, konuşma bozukluğu başta olmak üzere profesyonel danışmanlık ihtiyacı olan tüm alanlarda destek ve hizmet vermektedir.

Ergenlik döneminde okul başarısızlığı, okula isteksizlik, bilgisayar ve internet bağımlılığı, sınav kaygısı, davranış bozukluğu ve aile içi çatışma, kuşak çatışması, okuldan ve evden kaçma, öğrenme bozukluğu, dikkat eksikliği, takıntı, depresyon ve kaygı bozukluğu alanlarında destek vermekteyiz.

Yetişkinlerde depresyon, panik atak, takıntı, korku / fobi, kaygı bozukluğu, boşanma, boşanma ve çocuk, tükenmişlik sendromu alanlarında destek vermekteyiz.

Aile Danışmanlığı aile içi iletişim ve uyum problemleri, boşanma, boşanma ve çocuk, cinsel problemler alanlarında destek vermekteyiz.

Kurumsal Danışmanlık kurumlarda stres yönetimi, öfke kontrolü, verimliliği artırma, performansı geliştirme, etkili ve verimli iletişim becerileri, problem çözme becerileri alanlarında destek vermekteyiz.

TARİHÇEMİZ

1992 yılından beri Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde Rehabilitasyon ve Özel Eğitim alanlarında Kurumsal ve Bireysel Danışmanlık hizmetleri verirken 2009 yılında İstanbul Beylikdüzü’nde bölgenin ilk Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak faaliyetimize başladık.


Beylikdüzü’nde başlayan faaliyetlerimiz zamanla bütün İstanbul’u kapsamıştır.

Beylikdüzü’nde başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşa seminer, sertifika programları ve eğitimler uygulanmıştır. Bu kurumlardan arasında İhlas Kolejleri, Beylikdüzü Belediyesi, Küçükşeyler Anaokulları, Çiğdem Taşlıdan Anaokulları, Gelişim Üniversitesi, Dört Mevsim Anaokulları, Nişantaşı Üniversitesi, Akyaka Adalet Lisesi ve İlkokulu, Bilge Kolejleri bulunmaktadır.
Keşke dememeniz için sorunlarınızı çözmeye size yardımcı olmaya devam ediyoruz
sloganı ile hareket eden Asila Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak çalışma arzumuz aynı şevk ve arzu ile devam etmektedir. Daha uzun seneler hizmet vermek dileği ile...

tarihçemiz