Hizmetlerimiz

çocuk psikolojisi beylikdüzü

çocuk psikolojisi beylikdüzü

Çocuk Psikolojisi

Çocuğunuzdaki psikolojik sorunların çözüm ve takibi ile gelişim geriliği, üstün zeka, konuşma bozukluğu, yaygın gelişimsel bozukluk, dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü alanlarında ailenin de içinde bulunduğu bireysel terapi sürecidir. Çocuk Danışmanlığında ilk aşama çocuğun bir sorunu olup olmadığını tespit etmektir. Eğer bir sorun var ise sorunun çözümü için gereken yöntemler belirlenip aile ile koordineli şekilde çalışmalara başlanır.

Detay
ergen psikolojisi beylikdüzü

ergen psikolojisi beylikdüzü

Ergen Psikolojisi

Ergen ve Öfke, Ergen ve Okul, Ergen ve İletişim, Ergen ve İnternet - Cep telefonu, Ergen ve Kaygı gibi geniş bir yelpazeyi kapsayan Danışmanlık sürecidir. Ergen Psikolojik Danışmanlığı ergenlik dönemindeki çocuğunuzun ve sizin karşılaştığı tüm sorunları, problemleri kapsar. Kısacası ergen adına herşey...

Detay
yetişkin psikolojisi beylikdüzü

yetişkin psikolojisi beylikdüzü

Yetişkin Psikolojisi

Bireyin yaşam kalitesini etkileyen depresyon, boşanma, panik atak, takıntı, kaygı, fobi gibi alanlarda bireysel yapılan terapi sürecidir. Her geçen gün zorlaşan yaşam şartlarında bireylerin güçlü bir zihne ve ruh sağlığına sahip olmaları çok önemlidir. Sorunlarınızın çözümlerini ertelemeniz, gözardı etmeniz yaşam kalitenizi de olumsuz etkiler. Vakit kaybetmeden çözüm için profesyonel destek almanız en kısa sürede sizi sorunlarından kurtaracaktır.

Detay
aile psikolojisi beylikdüzü

aile psikolojisi beylikdüzü

Aile Psikolojisi

Eşler ve çocukları bir bütün olarak değerlendiren, aile bireyleri ile birebir yada çift terapisi şeklinde yapılan, eşler arasındaki geçimsizlik, uyumsuzluk, boşanma ve çocuk, boşanma ve yas gibi süreçleri kapsayan danışmanlık alanına Aile Danışmanlığı denir. Hem ailenin bütünlüğü ve huzuru hem aile bireylerinin mutluluk ve aile içi huzurları için önem verilmesi gereken bir danışmanlık yöntemidir.

Detay
kurumsal hizmetler beylikdüzü

kurumsal hizmetler beylikdüzü

Kurumsal Hizmetler

Kurumsal verimlilik, zamanı etkili kullanma, sağlıklı büyüme ile problemlerinizin çözümünde psikolojik ve pedagojik destek ve eğitim sürecidir. İnsan ilişkilerli, başarılı iletişim, doğru işi yapma, doğru pozisyonda doğru personel ile çalışma, müşteriler ile daha sağlıklı iletişim kurma, eğitim kurumları için öğrenci danışmanlık desteği gibi birçok alanda kurumunuza danışmanlık desteği sağlamaktayız.

Detay